Medewerkers


 

Asjelien Baarslag

asjelien@fysio-emmermeer.nl

Praktijkhouder, fysiotherapeut en kinderfysiotherapeut

Werkzaam: ma,di,wo                                                        

 

Robert Bontekoe

robert@fysio-emmermeer.nl

Praktijkhouder, fysiotherapeut en manueeltherapeut (SOMT)

Werkzaam: ma,di,wo,do

Ynze Komduur

ynze@fysio-emmermeer.nl

Praktijkhouder, fysiotherapeut en manueeltherapeut (SOMT)

Werkzaam: ma,di,do,vr

 

Marja Blom

marja@fysio-emmermeer.nl

Praktijkmedewerker en fysiotherapeut                            

Werkzaam: ma,di,wo,do

Stephanie Harms-Heijne

stephanie@fysio-emmermeer.nl

Praktijkmedewerker, fysiotherapeut en kinderfysiotherapeut

Werkzaam: ma,wo,do,vr

 

Rients Eising

rients@fysio-emmermeer.nl

Praktijkmedewerker, fysiotherapeut en manueeltherapeut (SOMT)

Werkzaam: ma,di,do,vr

 

Silke Spoor

silke@fysio-emmermeer.nl

Praktijkmedewerker, fysiotherapeut en psychosomatisch fysiotherapeut

Werkzaam: ma,wo,do,vr