Medewerkers


 

Asjelien Baarslag

asjelien@fysio-emmermeer.nl

Praktijkhouder, fysiotherapeut en kinderfysiotherapeut

Robert Bontekoe

robert@fysio-emmermeer.nl

Praktijkhouder, fysiotherapeut en manueeltherapeut (SOMT)

Ynze Komduur

ynze@fysio-emmermeer.nl

Praktijkhouder, fysiotherapeut en manueeltherapeut (SOMT)

 

Marja Blom

marja@fysio-emmermeer.nl

Praktijkmedewerker en fysiotherapeut

Stephanie Harms-Heijne

stephanie@fysio-emmermeer.nl

Praktijkmedewerker, fysiotherapeut en kinderfysiotherapeut

Rients Eising

rients@fysio-emmermeer.nl

Praktijkmedewerker, fysiotherapeut en manueeltherapeut (SOMT)

 

Silke Spoor

silke@fysio-emmermeer.nl

Praktijkmedewerker, fysiotherapeut en psychosomatisch fysiotherapeut