Medewerkers


 

Robert Bontekoe

BIG-nummer: 09033199504

robert@fysio-emmermeer.nl

Praktijkhouder, fysiotherapeut en manueeltherapeut (SOMT)

Werkzaam: di,wo,do,vr

Ynze Komduur

BIG-nummer: 19063838404

ynze@fysio-emmermeer.nl

Praktijkhouder, fysiotherapeut en manueeltherapeut (SOMT)

Werkzaam: ma,di,,do,vr

 

 

 

 

 

Marja Blom

BIG-nummer: 79034518804

marja@fysio-emmermeer.nl

Praktijkmedewerker en fysiotherapeut                            

Werkzaam: ma,di,wo,do

Niek Bezoen

BIG-nummer: 69909569504

niek@fysio-emmermeer.nl

Praktijkmedewerker, fysiotherapeut en manueeltherapeut (SOMT)

Werkzaam: ma,di,wo,do

 

 

 

 

 

 

Silke Spoor

BIG-nummer: 69916004704

silke@fysio-emmermeer.nl

Praktijkmedewerker, fysiotherapeut en psychosomatisch fysiotherapeut

Werkzaam: ma,wo,do

Roy Everts

BIG-nummer: 19929528804

roy@fysio-emmermeer.nl

Praktijkmedewerker en fysiotherapeut
 

Werkzaam: ma,di,wo,vr